Catalog number Handler Name of Dog Country
AUT 1 Andreas Hauk Rocco von Kaisersteinbruch Austria
AUT 2 Gabriele Miedler-Graf Massimo vom Kindberger Wappen Austria
AUT 3 Renate Hladik Molly vom Kindberger Wappen Austria
BEL 4 Pascal Dehaene Mauser vom Schloss Hexental Belgium
BEL 5 Leo De Jong Lette van 't Puntshofke Belgium
BEL 6 Edigne Deschuymer Boxlee Rhisa Belgium
BEL 7 Ivo Aerts Nasco van 't Puntshofke Belgium
BEL 8 Gunther Geluykens E.T. vom Rottberg Belgium
CZE 9 Hynek Prochazka Say Holubi dum Chech republic
CZE 10 Pavlina Fialova Tequela von Avalon Chech republic
CZE 11 Ilona Prochazkova Certh Iss z Benateckeho dvora Chech republic
CZE 12 Milos Sladkovsky Ares Black Artemis Chech republic
CZE 13 Jaroslav Marek Erebos Dagbej Chech republic
CZE 14 Jiri Cermak Lexus von der Pulvermühle Chech republic
DEN 15 Rikke Johannessen Von Hause Nomis Jokari Denmark
DEN 16 Henrik Neumann Aslan Denmark
DEN 17 Martin Søndergaard Nielsen von Barnewitz Koko Denmark
DEN 18 Henrik Noe Sulkjær Cyrus v. Thuredrecht Denmark
DEN 19 Johnny Nygaard Jensen Beatelke Messi Denmark
DEN 20 Marianne Midjord Lux Van't Puntshofke Denmark
FIN 21 Nivala Johanna Heizelwood Iron Finland
FIN 22 Hämäläinen Sami Musanterin Qurko Finland
FIN 23 Henttala Tuire Boxlee Leon Finland
FIN 24 Ikonen Petteri Zirabanden Il Capo Finland
FIN 25 Järvinen Jarmo Aimo Grenzschutz Finland
FIN 26 Railo Riikka Musanterin Qummitus Finland
FIN 27 Artiola Petri Heizelwood Into Finland
FRA 28 Frederic Fourney Iron Vom Hause Jonad France
GER 29 Rainer Dersch Bambam von den Wichtelhäusern Germany
GER 30 Wilhelm Schäfer Luis von der Pulvermühle Germany
GER 31 Jana Neufeldt Nele Störtebeker Germany
GER 32 Sascha Sieben Chiron von der Drachenhöhle Germany
GER 33 Martin Jonietz Brooklyn von der Drachenhöhle Germany
ITA 34 Polina Karprnko Gwen vd Scherau Italy
ITA 35 Cavallo Cristiano Cash Italy
ITA 36 Andrea Bianchi Marlon Dicasa Carlo Felice Italy
ITA 37 Rirrardo Gennari Connor Italy
ITA 38 Omar Zanarini Jill v Hause Neubrand Italy
NOR 39 Gunn K. Iversen Kimura's Powerade Norway
RUS 40 Dmitry Dudukin Cid vom Rottberg Russia
RUS 41 Olga Darbinyan Red Bull iz Doma Torra Russia
SVN 42 Rado Lukanc Riva tri Zvede Slovinia
SVN 43 Pavel Bukovšak Impact de la Plaine Stephanhanoise Slovinia
ESP 44 Rabade Carril, Carlos Roberto Adit Hause of Felina Spain
ESP 45 Gomez Villaroya, Asunción Arkan House of Felina Spain
SWE 46 Madde Daleo Just Ask Yale Sweden
SWE 47 Ossian Modin Tapto's Extreme Sweden
SWE 48 Fredrik Stewenhag Qvintåsgården Crut Sweden
SWE 49 Lena Wilhelmsson Go Solid's Bira Sweden
CHE 50 Schuler Hans Akira von der Rohrwiese Switzerland
CHE 51 Schenkel Heidi Dee vom Holzbrünneli Switzerland
CHE 52 Betschart Robert Maro vom Schwingerhuus Switzerland
NLD 53 Richard Adams Finn vom Erpenstein The Netherlands
NLD 54 Andre Derijks Airon vom Checkpoint Charlie The Netherlands
NLD 55 Leo 't Hooft Yanosh vom Amtsbach The Netherlands
NLD 56 Frits Duiveman Leco van Herchalo The Netherlands
NLD 57 Michael Michorius Larzo vom Dunvanhof The Netherlands
NLD 58 Peter Boeters Boet vom Schloss Zabo The Netherlands
NLD 59 Mario Montes Klaver Beatelke Mako The Netherlands
GBR 60 Paul Rekert Wanda vom Hause Neubrand II United Kingdom
GBR 61 John Johnson Cornerpix Bambi Big Boots United Kingdom
GBR 62 Gavin Buck Stormhaus Drago United Kingdom
USA 63 Dana McMahan Addi van het Bos United States of Amerika
USA 64 Renee Lancaster Chiron vom Rottberg United States of Amerika
USA 65 Lauren Waters Anung un Rama van het Bos United States of Amerika
Facebook Twitter Google+ Pinterest